Powiat Augustowski po raz drugi najlepszy

Powiat Augustowski po raz drugi najlepszy

Jak co roku Jury złożone z niezależnych ekspertów, wybrało najlepsze i najbardziej rozwojowe samorządy w ramach Ogólnopolskiego Rankingu Gmin i Powiatów.

10 kwietnia w Warszawie podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Rankingu Powiatów 2017. Powiat Augustowski drugi rok z rzędu zajął pierwsze miejsce w kategorii powiatów do 60 tys. mieszkańców oraz dodatkowo jako lider rankingu otrzymał prestiżowy tytuł „Dobry Polski Samorząd 2017”.

Z rąk Ludwika Węgrzyna – Prezesa Zarządu Związku Powiatów Polskich nagrodę odebrał Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski.

– Z ogromną satysfakcją po raz kolejny przyjąłem nagrodę dla Powiatu Augustowskiego za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie wyłaniającym najlepsze i najbardziej rozwojowe polskie samorządy – mówi starosta Jarosław Szlaszyński. –  W  konkursie uczestniczymy nieprzerwanie od 2005 roku. Jesteśmy dumni, że w każdej edycji nasz powiat znajdował się w ścisłej krajowej czołówce, co jest dla nas potwierdzeniem, że realizowane przez nas działania przynoszą dobre rezultaty. Uzyskanie prestiżowego tytułu: „Dobry Polski Samorząd 2017” motywuje nas do podejmowania kolejnych wyzwań i ciągłego doskonalenia naszej działalności dla dobra mieszkańców Powiatu Augustowskiego. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zwycięstwa, dodaje starosta.

Red.

uroczystość wręczenia nagród laureatom Rankingu Powiatów 2017 - fot. 1

 

uroczystość wręczenia nagród laureatom Rankingu Powiatów 2017 - fot.2

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści