Wyróżnienie dla augustowskiej firmy

Wyróżnienie dla augustowskiej firmy

25 lutego podczas sesji Rady Powiatu w Augustowie Jarosław Szlaszyński  – Starosta Augustowski, Dariusz Jan Szkiłądź – Wicestarosta Augustowski oraz Andrzej Mursztyn – Przewodniczący Rady Powiatu w Augustowie przekazali serdeczne gratulacje i słowa uznania Benedyktowi Kozłowskiemu – Właścicielowi firmy BALT YACHT.

Augustowska firma zdobyła prestiżową nagrodę „Jacht Roku” za swoją najnowszą produkcję Sun Camper 35. Nagroda ta jest szczególnie cennym wyróżnieniem, gdyż przyznawane jest przez ekspertów. BALT YACHT zdobył ją już po raz piąty, co jest rekordowym wynikiem, potwierdzającym najwyższą jakość łodzi.

– Dzięki takim przedsiębiorstwom jak BALT YACHT, Augustów umacnia swoją pozycję jako centrum przemysłu szkutniczego. To takie firmy jak Pana przedsiębiorstwo stają się motorem lokalnego rozwoju – powiedział starosta. Produkowane w Pana firmie jachty i łodzie motorowe, dzięki nowoczesnym projektom, zastosowaniu najnowszych materiałów i technologii, mistrzowskiemu zarządzaniu oraz fachowej załodze, cieszą się dużym powodzeniem u odbiorców krajowych i zagranicznych, dodał.

Red.

Wyróżnienie dla augustowskiej firmy Wyróżnienie dla augustowskiej firmy

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści