XV Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego

XV Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego

15 czerwca 2018 roku na boisku ORLIK przy Gminnym Ośrodku Kultury w Płaskiej, rozegrany został XV Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego.

W rozgrywkach brały udział drużyny reprezentujące Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie, Komendę Powiatową Policji w Augustowie oraz Placówki Straży Granicznej w Lipsku, Płaskiej i Augustowie. Po zaciętej i emocjonującej walce wyłoniono zwycięskie drużyny oraz najlepszego bramkarza i najlepszego strzelca turnieju. Pierwsze miejsce przypadło drużynie z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie. Drugie miejsce zajęła drużyna z Placówki SG w Lipsku, trzecie reprezentacja z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie. Najlepszym strzelcem turnieju został Krzysztof Akimowicz z Placówki SG w Lipsku, zaś najlepszym bramkarzem Paweł Hrynkiewicz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie. Puchary wręczyli: w imieniu Starosty Powiatu Augustowskiego Waldemar Siedlecki, Wójt Gminy Płaska Wiesław Gołaszewski oraz Komendant Placówki SG w Płaskiej mjr SG Andrzej Mielziuk.

Organizatorami turnieju byli Starosta Augustowski i Komendant Placówki SG w Płaskiej, współorganizatorem Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej w Białymstoku.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim biorącym udział w turnieju!

Tekst: Adam Wawiórko
Placówka SG w Płaskiej

XV Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego

Fot. Tomasz Gołkowski

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści