Chcesz bezpiecznej drogi do Białegostoku? Wypełnij formularz

Chcesz bezpiecznej drogi do Białegostoku? Wypełnij formularz

Przebudowa drogi Białystok – Augustów do parametrów drogi ekspresowej, czyli po dwa pasy w obu kierunkach, nie jest ujęta w projekcie „Rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych do 2030 r.” Do 17 września trwają konsultacje publiczne tego dokumentu.

Apelujemy do mieszkańców, organizacji, instytucji i przedsiębiorców, aby aktywnie włączyli się w działania na rzecz modernizacji tej drogi.

W tym celu należy wpisać do zamieszczonego poniżej formularza, konieczność przebudowy drogi Białystok – Augustów do parametrów drogi ekspresowej i dokument w terminie do 17 września 2021 r.:

  • przesłać na adres e-mail: konsultacjeRPBDK2030@mi.gov.pl
  • lub przekazać tradycyjną drogą pocztową na adres: Ministerstwo Infrastruktury, Departament Dróg Publicznych, ul. Chałubińskiego 4/6, 00-928 Warszawa (decyduje data wpływu do Ministerstwa)
  • lub złożyć w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury (adres powyżej).

Teraz jest czas, w którym ważą się losy priorytetowej dla mieszkańców i turystów drogi. Im więcej wpłynie formularzy zgłaszających konieczność przebudowy drogi Białystok – Augustów, tym głos nasz będzie bardziej słyszalny i większa będzie szansa uwzględnienia naszych argumentów. Działajmy wspólnie!

Więcej informacji na temat konsultacji na stronie WWW

 

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści