Strefa Płatnego Parkowania

Strefa Płatnego Parkowania

Od 4 maja 2021 r. na ulice Augustowa powróciła Strefa Płatnego Parkowania. W sumie w centrum miasta znalazło się 427 płatnych miejsc do parkowania.

Od 1 stycznia do 31 maja i od 1 października do 31 grudnia ceny za parkowanie będą niższe. I tak za pół godziny parkowania zapłacimy 50 gorszy, za pierwszą godzinę parkowania 1 zł, za drugą godzinę 1,20 zł, za trzecią 1,40 zł, a za czwartą i następną 1 zł. W okresie wakacyjnym obowiązującym od 1 czerwca do 30 września cena za parkowanie będzie wyższa. I tak w sezonie letnim za pół godziny parkowania należy zapłacić 1zł, za pierwszą godzinę parkowania 2 zł, za drugą godzinę 2,40 zł, a za czwartą i każdą następną 2 zł. W parkometrach płacić można gotówką, jak i kartą płatniczą. Warto dodać, że strefa obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Wszystkie sprawy związane z funkcjonowaniem Strefy Płatnego Parkowania w Augustowie obsługuje Biuro Obsługi Strefy Płatnego Parkowania, znajdujące się przy ul. 3 Maja 12 (wejście od ul. Ściegiennego. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 887 040 033
Strefa Płatnego Parkowania
Wykaz ulic Strefy Płatnego Parkowania w Augustowie
Drogi powiatowe: ul. Mariana Jonkajtysa, ul. Księdza Skorupki (odcinek od ul. Wojska Polskiego do ul. Kościelnej), ul. Kościelna (odcinek od ul. 3 Maja do ul. Księdza Skorupki), ul. Księdza Ściegiennego, ul. 3 Maja (odcinek od ul. Mostowej do ul. Księdza Ściegiennego), ul. Mostowa (odcinek od ul. 3 Maja do ul. Nowomiejskiej), ul. Młyńska (odcinek od ul. Wierzbnej do ul. Kilińskiego), ul. Nowomiejska (odcinek od ul. Mostowej do ul. Wierzbnej), ul. Wierzbna (odcinek od ul. Młyńskiej do ul. Nowomiejskiej), ul. Kopernika (odcinek od ul. Rynek Zygmunta Augusta do ul. Szkolnej), ul. Kościuszki (odcinek od ul. Rynek Zygmunta Augusta do ul. Szkolnej), ul. Łazienna (odcinek od ul. Wierzbnej do ul. Szkolnej), ul. Szkolna (odcinek od ul. Łaziennej do ul. Zygmuntowskiej), ul. Wojska Polskiego (odcinek od ul. Mariana Jonkajtysa do ul. Księdza Skorupki).
Drogi gminne: ul. Rynek Zygmunta Augusta, ul. Żabia, ul. Kilińskiego (odcinek od ul. 3 Maja do ul. Młyńskiej).

Red.

Do pobrania klauzula informacyjna RODO.

Klauzula informacyjna RODO

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści