II Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody

II Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody

Wrzesień to miesiąc szczególnie ważny dla sympatyków koni, w tym okresie rozpoczynają się Biegi św. Huberta, tzw. Hubertusy.

23 września augustowscy miłośnicy jazdy konnej nie zapomnieli o swoim święcie i licznie spotkali się w Stadninie Koni w Żarnowie, gdzie wzięli udział w II Towarzyskich Zawodach w Skokach przez Przeszkody pod Honorowym Patronatem Starosty Augustowskiego.

Podczas wydarzenia rozegrano szereg konkursów, m.in.: Konkurs Micro LL / 50 cm, Konkurs specjalny ,,para Jeździec – Rower” (konkurs sztafetowy – w sztafecie startuje dwóch zawodników jedna osoba pokonuje trasę na koniu, a druga na rowerze) i Konkurs Speed&Music (konkurs szybkości). Dodatkowo uczestnicy imprezy mogli skorzystać z licznych atrakcji, wśród których znalazły się: pokaz zumby i stoisko gastronomiczne z domowym jedzeniem dla gości. Dzieci mogły wziąć udział w „oprowadzankach” na kucyku.

Powiat Augustowski podczas wydarzenia reprezentowali: Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski i Mirosław Krakowski – Skarbnik Powiatu.

Sobotnia impreza zakończyła się wspólną biesiadą przy ognisku.

Red.

II Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody fot.1

 

II Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody - fot.2
 

II Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody - fot.3

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści