Walne zebranie sprawozdawcze OSP Augustów – Lipowiec

Walne zebranie sprawozdawcze OSP Augustów – Lipowiec

W sobotę 24 lutego odbyła się uroczysta zbiórka sprawozdawcza Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów – Lipowiec podsumowujące działania, które strażacy ochotnicy zrealizowali w roku ubiegłym jak i również cele i zamierzenia na rok 2018.

Na zebranie przybyli przedstawiciele władz samorządowych szczebla wojewódzkiego, powiatowego i miejskiego, funkcjonariusze służb mundurowych oraz instytucji współpracujących z jednostką. Całość zebrania uświetnił występ Strażackiej Orkiestry Dętej działającej w ramach Augustowskich Placówek Kultury.

Podczas zebrania Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski wręczył Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów – Lipowiec Medal Zarządu Powiatu w Augustowie „Za zasługi dla Powiatu Augustowskiego w dowód uznania za wzorową postawę w wykonywaniu trudnych i odpowiedzialnych zadań, za ofiarną służbę oraz wszelkie działania prowadzone na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Augustowskiego. Medal został przekazany na ręce Zbysława Kurczyńskiego – Prezesa OSP Augustów – Lipowiec.

Red.

Walne zebranie sprawozdawcze OSP Augustów – Lipowiec Walne zebranie sprawozdawcze OSP Augustów – Lipowiec

Fot. OSP Augustów-Lipowiec/M.Wasilewski

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści