Powiat zwycięzcą Ogólnopolskiego Rankingu

Powiat zwycięzcą Ogólnopolskiego Rankingu

Z satysfakcją informujemy, że Powiat Augustowski drugi rok z rzędu zajął pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów 2017 w kategorii powiatów do 60 tys. mieszkańców. Jury, złożone z niezależnych ekspertów Związku Powiatów Polskich, wybrało najlepsze i najbardziej rozwojowe samorządy.  Jako lider rankingu otrzymaliśmy prestiżowy tytuł: „Dobry Polski Samorząd 2017”.

Ogólnopolski Ranking Gmin i Powiatów to bezpłatny i dobrowolny konkurs prowadzony przez Związek Powiatów Polskich.

– Uzyskanie tego tytułu drugi rok z rzędu jest dla nas potwierdzeniem, że realizowane przez nas działania przynoszą dobre rezultaty – mówi starosta Jarosław Szlaszyński. Cieszy fakt, że Powiat Augustowski został najwyżej oceniony przez niezależnych ekspertów, którzy wydają opinię według wielu kryteriów ujętych w dziesięciu grupach tematycznych, dodaje starosta.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich, które odbędzie się w kwietniu.

Więcej informacji na temat laureatów konkursu: http://zpp.pl/artykul/929-zwyciezcy-ogolnopolskiego-rankingu-gmin-i-powiatow-2017

Red.

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści