„Moja Biało – Czerwona” – konkurs rozstrzygnięty

„Moja Biało – Czerwona” – konkurs rozstrzygnięty

30 maja w II Liceum Ogólnokształcącym w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień uczestnikom VI Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Moja Biało – Czerwona”. Organizatorami konkursu byli: Starosta Augustowski i Klub Historyczny im. Armii Krajowej w Augustowie.

Ideą konkursu było przyjrzenie się poprzez obiektyw aparatu fotograficznego narodowym symbolom i stosunkowi Polaków do nich podczas świąt przypadających  na pierwsze dni maja. Temat spotkał się z dużym zainteresowaniem młodych ludzi, bowiem na konkurs wpłynęło dziewięć prac ze szkół powiatu augustowskiego.

Komisja konkursowa po zapoznaniu się ze wszystkimi pracami zgłoszonymi do konkursu postanowiła przyznać: I nagrodę  – Monice Chełmińskiej, uczennicy Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Augustowie, II nagrodęRafałowi Malinowskiemu i Dominice Jurewicz, uczniom Technikum nr 1 w Augustowskim Centrum Edukacyjnym, III nagrodę Jolancie Mieczkowskiej, uczennicy Gimnazjum w Zespole Szkół w Bargłowie Kościelnym (opieka nad pracą – pani Edyta Milanowska). Wyróżnienia zostały wręczone: Martynie Chlebus, Aleksandrze Danilczyk, Natalii Sztabińskiej i Amelii Ziętek oraz Wiktorii Borkowskiej i Izabeli Sobolewskiej, uczennicom Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Augustowie (opieka nad pracami – pani Magdalena Siedlecka). Podziękowania za udział w konkursie otrzymały: Justyna Ejzel – uczennica Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Augustowie, Bartosz Mieloch – uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Augustowie, Mateusz Perzanowski uczeń Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Augustowie im. 1. Pułku Ułanów Krechowieckich (opieka nad pracą – pani Dorota Dyjuk) oraz Aleksandra Sutuła – uczennica Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Augustowie.
Serdecznie gratulujemy.

Moja Biało-Czerwona

Fot. www.akklub.pl

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści