Klub Pacjenta w Augustowie – zaproszenie

Klub Pacjenta w Augustowie – zaproszenie

Fundacja „Z sercem do Pacjenta” po raz pierwszy spotka się ze społecznością Augustowa już 13 kwietnia o godz. 16.00 w Kompleksie Hotelowym Logos w Augustowie przy ul. 29 Listopada 9.

Tematyka spotkania obejmuje zagadnienia z zakresu: zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania, aktywności fizycznej wskazanej dla osób z problemami kardiologicznymi. Po części prelekcyjnej słuchacze będą mogli wykonać bezpłatnie badania oraz porozmawiać ze specjalistami.

Klub Pacjenta odbędzie się pod patronatem honorowym Jarosława Szlaszyńskiego – Starosty Augustowskiego. Współorganizator: Uniwersytet Trzeciego Wieku w Augustowie.

Szczegóły na plakacie.

Plakat – zaproszenie Fundacji „Z sercem do Pacjenta” na spotkanie „Klub Pacjenta” w dn. 13 kwietnia 2023 roku o godz. 16.00. Tematyka: „Dlaczego wczesna rehabilitacja kardiologiczna jest tak ważna i na czym ona polega” – lek. med. Anna Śliwińska, rehabilitacja medyczna; „Samodzielna aktywność fizyczna w chorobach układu krążenia” – Łukasz Skubich, fizjoterapeuta; Spotkania ze specjalistami i badania – lekarz rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuta, pomiar ciśnienia.
Miejsce spotkania: Hotel LAGOS, ul. 29 Listopada 9, Augustów
Współorganizator: Grupa American Heart of Poland, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Augustowie, Patronat: Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski

Red.

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści