Zapraszamy w mury Augustowskiego Centrum Edukacyjnego!

Zapraszamy w mury Augustowskiego Centrum Edukacyjnego!

Kształcenie w Augustowskim Centrum Edukacyjnym w Augustowie to ponad 50 lat doświadczenia w nauce zawodów. Szkoła nieustannie udoskonala warunki wpływające na rozwój ucznia i rozwój zawodowy nauczycieli. Systematycznie rozbudowywanie zaplecza technicznego pracowni, szkolenia Rady Pedagogicznej oraz otwartość na nawiązywanie współpracy z zakładami pracy pozytywnie wpływają na naukę i atmosferę w placówce.

Plasujemy się wśród najlepszych techników województwa podlaskiego pod względem wyników egzaminów maturalnych z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych oraz wyników egzaminów zawodowych. Nasze technikum usytuowało się na 7. pozycji w województwie podlaskim uzyskując tym samym „Srebrną Tarczę”.

Współpraca z patronami kierunków oraz kontakty z pracodawcami umożliwiają zdobycie cennego doświadczenia i zwiększenia atrakcyjności w zatrudnieniu do obranej ścieżki zawodowej. Uczniowie biorą udział w ciekawych projektach edukacyjnych zapewniających wysokie stypendia, organizowane są wycieczki branżowe, eventy oraz interesujące dodatkowe zajęcia rozwijające umiejętności.

Wykwalifikowana kadra, bogate zaplecze techniczne oraz miła atmosfera sprawia, że nauka w naszej szkole należy do niezwykle przyjemnych.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam.

Grzegorz Augusewicz – Dyrektor Augustowskiego Centrum Edukacyjnego

Więcej informacji na stronie Augustowskiego Centrum Edukacyjnego.

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści