Augustowski SOR nominowany do „TOP INWESTYCJE POLSKI WSCHODNIEJ 2018”

Augustowski SOR nominowany do „TOP INWESTYCJE POLSKI WSCHODNIEJ 2018”

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu „Top Inwestycje Polski Wschodniej 2018”. Wśród 25 wybranych zgłoszeń znalazł się Szpitalny Oddział Ratunkowy w SP ZOZ w Augustowie.

W konkursie nagradzane są inwestycje samorządowe, infrastrukturalne, prywatne i biznesowe, których efekt jest ważny dla pięciu województw Polski Wschodniej i jej mieszkańców. Najlepsze inwestycje wybierze niezależna Rada Konsultacyjna konkursu. Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie nagród nastąpi 3 października podczas uroczystej gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku.

Trwa również głosowanie wśród internautów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i turystów odwiedzających Ziemię Augustowską do głosowania na Szpitalny Oddział Ratunkowy w SP ZOZ w Augustowie. Głosowanie zakończy się 26 września 2018 r. o godz. 12.00.

Sposób głosowania: wejdź na stronę https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/top-inwestycje-polski-wschodniej-2018,37/ i kliknij przycisk „podoba się” przy inwestycji Szpitalny Oddział Ratunkowy w SPZOZ w Augustowie. Zagłosować można tylko raz.
Zapraszamy do głosowania!

Red.

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści