Odnawialne Źródła Energii dla zwykłego mieszkańca – debata

Odnawialne Źródła Energii dla zwykłego mieszkańca – debata

Sz. Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na debatę „OZE dla zwykłego mieszkańca”, która odbędzie się 23 listopada br. w godz. od 12:00 do 14:00. W przedsięwzięciu można wziąć udział na dwa sposoby:

  1. Osobiście w sali posiedzeń sejmiku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1 (sala 115) po zarejestrowaniu uczestnictwa i w miarę dostępności miejsc,
  2. oglądając transmisję na żywo w Internecie.

 

Wszystkie informacje związane z Debatą znajdują się na stronie internetowej www.debataoze.wrotapodlasia.pl – znajdziecie tu Państwo:

  1. link do formularza rejestracji (osobistego lub on-line),
  2. link do transmisji, który będzie aktywny w czasie debaty,
  3. materiały i dodatkowe informacje – również relację z debaty po jej zakończeniu i infografiki.

 

Celem debaty jest zwiększenie świadomości mieszkańców obszarów wiejskich na temat możliwości wykorzystania Odnawialnych Źródeł Energii. Spotkanie będzie szansą na poznanie racjonalnych sposobów jej wykorzystania oraz stworzy warunki do wyrobienia sobie własnej opinii przez mieszkańców odnośnie poszczególnych technologii. W trakcie debaty zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia i rozwiązania z zakresu wykorzystania OZE, ze szczególnym uwzględnieniem energii prosumenckiej.

Informacje organizacyjne: 667518301, e-mail: debata@adres.pl

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści