VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Augustowskiego

Już po raz siódmy dnia 3 maja odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Augustowskiego z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Zawody tradycyjnie odbyły się na boisku Orlika Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Augustowie. W finale uczestniczyło pięć reprezentacji wyłonionych wcześniej w drodze eliminacji. Były to drużyny Orlików: Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Samorządowych, Augustowskiego Centrum Edukacyjnego, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Orlika w Sztabinie.

Patronat nad imprezą objął Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski. Wśród zaproszonych gości byli także Katarzyna Beata Sturgulewska – Wicestarosta Augustowski oraz Andrzej Sobolewski – Przewodniczący Rady Powiatu.

Zwycięzcą rozgrywek została reprezentacja Orlika w Sztabinie, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących, natomiast na trzecim miejscu – drużyna Augustowskiego Centrum Edukacyjnego. Nad przebiegiem turnieju czuwali animatorzy Agata Żukowska i Marcin Olszewski.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

Reprezentacja Orlika w Sztabinie

Fot. ZSO