Nasze szkoły w gronie najlepszych

Nasze szkoły w gronie najlepszych

10 stycznia opublikowano wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2017. Z satysfakcją informujemy, że w zestawieniu ujęte są dwie augustowskie szkoły. Wśród szkół technicznych Technikum Nr 1 im. 2 Korpusu Polskiego w Augustowskim Centrum Edukacyjnym uzyskało tytuł honorowy „Złotej Szkoły 2017”, plasując się na 3 miejscu w województwie i 70 miejscu w kraju. I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza, spośród szkół ogólnokształcących, zdobyło tytuł honorowy „Srebrnej Szkoły 2017”, zajmując 8 miejsce w województwie i 244 miejsce w kraju. Biorąc pod uwagę poprzednie edycje rankingu, z roku na rok nasze szkoły osiągają coraz wyższe lokaty.

Serdecznie gratulujemy.

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści