Młodzi Mistrzowie Prawa

14 maja, w środę, w budynku Starostwa Powiatowego w Augustowie odbył się konkurs z wiedzy prawnej „Młodzi Mistrzowie Prawa” realizowany w ramach zadania publicznego pt. „Realizacja zadania publicznego polegającego na prowadzeniu punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Augustowskiego”. Organizatorem konkursu jest „Pasieka” – Fundacja Rozwoju i Wsparcia.

W zmaganiach zmierzyli się uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu, tj.: I Liceum Ogólnokształcącego, II Liceum Ogólnokształcącego oraz Augustowskiego Centrum Edukacyjnego.

Konkurs składał się z dwóch części: I część zawierała pytania zamknięte, II część natomiast pytania otwarte. Laureatami zostali:

  • I miejsce – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie
  • II miejsce – uczeń Augustowskiego Centrum Edukacyjnego
  • III miejsce – ex aequo 2 uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Augustowie

Nagrody w imieniu Powiatu Augustowskiego wszystkim wyróżnionym wręczył Piotr Rusiecki – Starosta Augustowski.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Uczestnicy  podczas konkursu „Młodzi Mistrzowie Prawa” organizowanego przez Fundację Pasieka i Starostwo Powiatowe w Augustowie
Uczestnicy podczas konkursu „Młodzi Mistrzowie Prawa” organizowanego przez Fundację Pasieka i Starostwo Powiatowe w Augustowie