Zdobądź dotację: do 5000 zł

Rozpoczął się nabór wniosków w ramach konkursu na rozwój instytucjonalny Młodych Organizacji Pozarządowych! Można ubiegać się o dotację w wysokości do 5000 zł. Wnioski należy składać do 15 czerwca do godziny 23:59.

Konkurs służy rozwojowi instytucjonalnemu młodych organizacji pozarządowych czy to pod kątem personalnym (np. szkolenia), technicznym (np. sprzęt komputerowy) czy też infrastrukturalnym (np. sprzęt biurowy).

Pula środków na zrealizowanie wszystkich projektów wynosi 100 000 zł.

Projekty będzie można realizować w terminie od 1 lipca do 19 sierpnia 2022 roku. Okres realizacji może być krótszy niż podane wyżej daty graniczne.

Nabór wniosków odbywać się będzie poprzez złożenie formularza w formie online przy pomocy Generatora wniosków dostępnego na stronie www.generator.podlaskielokalnie.pl.

W zakładce na stronie www.podlaskielokalnie.pl/konkurs-na-rozwoj-instytucjonalny można znaleźć regulamin konkursu oraz poradnik wypełniania formularza w generatorze wniosków. Są tam zawarte wszelkie informacje niezbędne do prawidłowego skonstruowania wniosku.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej projektu www.podlaskielokalnie.pl oraz jego profilu na Facebooku www.facebook.com/PodlaskieLokalnieNOWEFIO żeby być na bieżąco z informacjami na jego temat.

3 czerwca zostanie przeprowadzone szkolenie online, gdzie będzie można zobaczyć, jak poprawnie skonstruować wniosek. Na szkolenie można zapisać się za pośrednictwem poniższej strony:
Szkolenie: Składanie wniosku w Konkursie na rozwój instytucjonalny Młodych NGO (clickmeeting.com).

Projekt Podlaskie Lokalnie dofinansowano przez NIW-CRSO w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Operatorami projektu jest Fundacja Instytut Suwerennej oraz Spółdzielnia Socjalna “Active Go” w Białymstoku.

Projekt został objęty Patronatem Honorowym Wojewody Podlaskiego oraz Marszałka Województwa Podlaskiego.