Konkurs Podlaska Marka 2020

Szanowni Państwo,

2 stycznia br. rozpoczęła się kolejna, siedemnasta edycja Podlaskiej Marki, jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie województwa podlaskiego.

Mimo upływu czasu inicjatywa Marszałka Województwa cieszy się niesłabnącą popularnością wśród producentów i konsumentów, czego najlepszym dowodem jest rekordowe zainteresowanie konkursem w roku ubiegłym, który przecież z racji sytuacji epidemicznej nie sprzyjał organizacji i uczestnictwu w plebiscytach tego typu. Edycja 2019 rozszerzona została o dwie nowe kategorie: Biznes o raz Projekt 4.0 i biorąc pod uwagę znaczącą liczbę głosów oddanych na te branże podtrzymujemy tę innowację także w edycji 2020. Tym samym każda osoba zgłaszająca kandydatury do nagrody może zaproponować aż dziewięć różnych propozycji, po jednej w kategoriach:

  1. Produkt Spożywczy,
  2. Produkt Użytkowy,
  3. Inwestycja,
  4. Odkrycie,
  5. Wydarzenie,
  6. Kultura,
  7. Społeczeństwo,
  8. Biznes,
  9. Projekt 4.0.

Jak co roku zgłoszenia mogą przesyłać wszyscy mieszkańcy województwa, zarówno konsumenci i użytkownicy, jak i sami kandydaci do nagrody. Warunkiem zakwalifikowania produktu do udziału w Podlaskiej Marce jest przesłanie zgłoszenia najpóźniej do 31 stycznia br. Można to zrobić poprzez dedykowany formularz internetowy zamieszczony na stronie https://podlaskamarka.pl/. Udział w przedsięwzięciu jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi kosztami, natomiast laureaci, poza gratyfikacją finansową, mogą liczyć na promocję w mediach regionalnych i ogólnopolskich oraz podczas krajowych i zagranicznych akcji promocyjnych województwa podlaskiego.

Szczegółowe informacje odnośnie Podlaskiej Marki, jej przebiegu i zasad znajdują się na stronie https://podlaskamarka.pl/ .

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z pracownikami Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego  (tel. 85 66 54 452, -453, -454, e-mail: pmr@wrotapodlasia.pl).

UMWP