Ważny komunikat – SP ZOZ w Augustowie

Ważny komunikat – SP ZOZ w Augustowie

Komunikat – SP ZOZ w Augustowie

Zgodnie z zaleceniem Centrali NFZ z dnia 15.03.2020 r. dotyczącym zasad udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Augustowie informuje, że w celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COViD-19 do odwołania zawiesza się:

  1. Świadczenia rehabilitacji leczniczej w Poradnia Rehabilitacyjnej i Dziale Fizjoterapii;
  2. Świadczenia gastroskopii i kolonoskopii w Pracowni Endoskopii;
  3. Świadczenia w Poradni Chorób Zakaźnych.

Zmianie uległa także organizacja pracy w Poradni Lekarza Rodzinnego (POZ):

  1. od poniedziałku do piątku w godz : 8.00-17.30 udzielane są TELEPORADY – pod nr tel : 87 64-44-298,
  2. w sytuacji, kiedy po przeprowadzonym wywiadzie z pacjentem, lekarz stwierdzi, że niezbędna jest wizyta pacjenta w Przychodni, pielęgniarka umówi pacjenta na konkretną godzinę,
  3. nie należy zgłaszać się osobiście po recepty, wystarczy zadzwonić do rejestracji pod nr tel : 87 64-44-298, poprosić o wypisanie leku (jeśli posiadasz profil pacjenta, oczekuj na wiadomość SMS z kodem do E-RECEPTY),
  4. BILANSE I SZCZEPIENIA nie będą wykonywane w najbliższym czasie.

Wprowadzenie tych zasad jest niezbędne w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa oraz ciągłego funkcjonowania pracy Poradni.

Informujemy także, że do niezbędnego minimum ograniczone zostaje udostępnianie dokumentacji medycznej. Prosimy o odłożenie w czasie składania wniosków o wydanie dokumentacji medycznej lub kontakt telefoniczny pod numerem 87 64 44 278 w celu ustalenia szczegółów.

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści