Augustowski SOR nominowany do „TOP INWESTYCJE POLSKI WSCHODNIEJ 2018”

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu „Top Inwestycje Polski Wschodniej 2018”. Wśród 25 wybranych zgłoszeń znalazł się Szpitalny Oddział Ratunkowy w SP ZOZ w Augustowie.

W konkursie nagradzane są inwestycje samorządowe, infrastrukturalne, prywatne i biznesowe, których efekt jest ważny dla pięciu województw Polski Wschodniej i jej mieszkańców. Najlepsze inwestycje wybierze niezależna Rada Konsultacyjna konkursu. Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie nagród nastąpi 3 października podczas uroczystej gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku.

Trwa również głosowanie wśród internautów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i turystów odwiedzających Ziemię Augustowską do głosowania na Szpitalny Oddział Ratunkowy w SP ZOZ w Augustowie. Głosowanie zakończy się 26 września 2018 r. o godz. 12.00.

Sposób głosowania: wejdź na stronę https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/top-inwestycje-polski-wschodniej-2018,37/ i kliknij przycisk „podoba się” przy inwestycji Szpitalny Oddział Ratunkowy w SPZOZ w Augustowie. Zagłosować można tylko raz.
Zapraszamy do głosowania!

Red.