Bezpłatne warsztaty Watch It!

Bezpłatne warsztaty Watch It!

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe z okolic na bezpłatne spotkanie warsztatowe poświęcone tematowi planowania i tworzenia kampanii społecznych, czyli jednego z ważnych narzędzi wprowadzania powszechnej zmiany wiedzy, postaw, świadomości.

W programie warsztatu znajdą się następujące tematy:
♦Co to jest kampania społeczna?
♦Jak zaplanować kampanię społeczną?
♦Jak napisać brief reklamowy?
♦Jak korzystać z wiedzy świata reklamy?
♦Jak wykorzystać kampanię społeczną do budowania marki organizacji?
♦Jak korzystać z bezpłatnego czasu antenowego w mediach publicznych?

Spotkanie będzie posiadało elementy warsztatowe: pracę w grupach, pracę indywidualną, prezentację, dyskusję, itp. Rezultatem udziału w spotkaniu może być ramowy plan realizacji kampanii społecznej w twojej organizacji lub opracowany brief reklamowy.
Czas i miejsce: Augustów, 7.06. (czwartek), godz. 14.00-17.00, Rynek Zygmunta Augusta 9

Spotkanie organizowane jest przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych we współpracy z Stowarzyszeniem Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych im. Króla Zygmunta Augusta w Augustowie http://www.sisg.org.pl/

Warsztat będzie prowadzony przez eksperta branży reklamowej Michała Nowosielskiego, twórcę agencji reklamowej Bigthinkski, 2012-2016 dyrektora kreatywnego w agencji BBDO. Michał Nowosielski jest autorem i współautorem wielu kampanii społecznych. Pracował na stanowisku dyrektora kreatywnego w agencjach Young & Rubicam Brands, Grupie Ogilvy i Publicis. Z branżą reklamową związany jest od 25 lat.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny jednak ze względu na limit miejsc prosimy o zgłoszenie przybycia poprzez formularz zgłoszeniowy. Spotkanie potrwa maksymalnie do godz. 17:00. W przerwie spotkania zapewniamy poczęstunek (wegetariański!). Osoby uczestniczące w spotkaniu otrzymają materiały informacyjne dotyczące tematyki spotkania.

Szczegółowych informacji udziela Pamela Leończyk:pleonczyk@fise.org.pl
Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych
, tel: +48 22 622 01 91, +48 22 622 16 87
fax: +48 22 622 16 87

 

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści