Medaliści MOS

W dniach 9-11 września w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Szelment odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem.

Wzięło w nich udział ponad 60 zawodników z 8 krajów z całej Europy, m.in.: z Austrii, Białorusi, Izraela, Niemiec i Polski. Łącznie nasi zawodnicy zdobyli dziewięć medali.

Miło nam poinformować, że Konrad Zawadzki oraz Zuzanna Polkowska – podopieczni  Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Augustowie zostali medalistami zawodów. Konrad zajął pierwsze miejsce i złoty medal, oddając skok o długości 52.6 metrów i ustanawiając swój rekord życiowy. Zuzanna zajęła III miejsce na podium dające jej brązowy medal Mistrzostw Europy. Oprócz medali indywidualnych nasi zawodnicy zdobyli także brązowy medal drużynowo w kat. U19 w składzie: Konrad Zawadzki (MOS Augustów), Zuzanna Polkowska (MOS Augustów), Konrad Oborski (MOS Augustów).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.