Przeprowadzka w urzędzie

Przeprowadzka w urzędzie

Od 1 września zmieniła się siedziba Wydziału Geodezji i Kartografii, który przeniósł się do budynku Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej przy ulicy Brzostowskiego 2. Tym samym klienci ze sprawami z zakresu działania tego Wydziału, w tym np. uzyskania zaświadczeń o istnieniu gospodarstw rolnych, wyłączenia gruntów z produkcji rolnej, zmiany klasyfikacji gleboznawczej gruntów, aktualizacji operatu ewidencji gruntów i budynków, uzyskania wyrysów i wypisów operatu ewidencji gruntów i budynków, przedkładania zgłoszeń prac geodezyjnych do Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, powinni udawać się na I piętro budynku Straży Pożarnej.

Zmianie uległa również siedziba Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Funkcjonujący dotychczas w budynku przy ulicy 3 Maja 37 będzie mieścił się na parterze budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Młyńskiej 52.
Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej przyjmuje interesantów w budynku Starostwa Powiatowego przy ulicy 3 Maja 29, pokój 19.

Za utrudnienia przepraszamy.

Red.

Drukuj (otwiera nowe okno)
Przejdź do treści